PolskiAngielski
1 » Zasady wysyłki2

Zasady wysyłki

III . Realizacja zamówienia

1. Złożone zamówienie zostaje weryfikowane przez Sprzedawcę. Przyjęcie zamówienia przez Sprzedawcę do realizacji nastąpi po otrzymaniu całej należności tj. ceny Produktu i kosztów dostarczenia wskazanych w zamówieniu (nie dotyczy zamówień złożonych z opcją opłacenia zamówienia "za pobraniem").
 
2. Jeśli zamówienie jest złożone w sposób zgodny z niniejszym Regulaminem, Klient otrzymuje na adres e-​mail wiadomość o przyjęciu zamówienia do realizacji. Z chwilą otrzymania przez Klienta wiadomości e-​mail z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia do realizacji, zostaje zawarta umowa sprzedaży pomiędzy Klientem a Sprzedawcą.
 
4. Sprzedawca ma prawo do odmowy realizacji Zamówienia w sytuacji gdy:
a) dane podane przez Klienta są nieprawdziwe;
b) zamówienie nie zostało opłacone w terminie do 7 dni od dnia zawarcia umowy sprzedaży pomiędzy Klientem a Sprzedawcą.
 
5. Produkt objęty Zamówieniem jest dostarczany Klientowi przez Sprzedawcę wraz z dokumentem potwierdzającym zawarcie umowy sprzedaży na prośbę Klienta.
 
6. W przypadku braku produktu w magazynie lub braku możliwości realizacji zamówienia Klienta z innych przyczyn, Klient jest informowany o tym drogą mailową lub telefonicznie w celu podjęcia decyzji co do dalszej realizacji Zamówienia.
 
7. Warunki umowy sprzedaży określa niniejszy Regulamin, obowiązujące przepisy prawa oraz indywidualne ustalenia pomiędzy Sprzedawcą a Klientem.

IV . Zasady płatności za Produkt

1. W celu wykonania umowy sprzedaży Klient zobowiązany jest zapłacić wskazaną w zamówieniu cenę Produktów oraz koszt dostarczenia Produktu.
 
a) przelew (przedpłata): należność za Zamówienie zostanie przekazana na rachunek bankowy Sklepu podany w e-​mailu potwierdzającym złożenie Zamówienia, rachunek bankowy sprzedawcy SWEET LITTLE BABY Katia Korneluk, ING BANK ŚLĄSKI 76 1050 1432 1000 0092 4863 8307

b) płatność wysyłkowa za pobraniem za pośrednictwem firmy kurierskiej.

c) płatność online za pośrednictwem Systemu płatności Przelewy 24.


2. Zasady dokonywania płatności przez Klientów za pośrednictwem Przelewy24 oraz postępowanie reklamacyjne dostępne są na stronie www​.przelewy24​.pl/​k​o​n​t​a​k​t​/​r​e​k​l​a​m​a​cja. Korzystanie z płatności za pośrednictwem systemu płatności online wymaga uprzedniej akceptacji przez Klienta regulaminu tych usług.

Dane osobowe Płatników korzystających z Metod Płatności Przelewy24 są przekazywane do PayPro jako administratora otrzymanych w ten sposób danych i są chronione za pomocą mechanizmów ochrony danych osobowych, w szczególności wynikających z obowiązujących przepisów.


V . Dostawa zamówionego Produktu

1. Produkt wysyłany jest pod adres wskazanym w formularzu rejestracji/​zamówienia. Sklep poinformuje Klienta niezwłocznie drogą mailową lub telefoniczną o nieprawidłowo wypełnionym formularzu, który uniemożliwia dokonanie wysyłki lub może ją opóźnić.
 
2. Przesyłki z produktem, Sprzedawca dostarcza za pośrednictwem firmy kurierskiej oraz usługi paczkomaty InPost.
Istnieje możliwość odebrania Produktu w siedzibie Sprzedawcy, po wcześniejszym ustaleniu terminu odbioru drogą mailową bądź telefoniczną.
 
3. Sprzedawca stara się dostarczyć sprzedawane produkty jak najszybciej. Wysyłka produktów znajdujących się w magazynie jest realizowana w ciągu 2-​5 dni roboczych od momentu:
 
a) zaksięgowania wpłaty na koncie Sprzedawcy w przypadku wyboru formy płatności przelewem.
 
4. Do czasu realizacji Zamówienia nie wlicza się sobót oraz dni ustawowo wolnych od pracy.
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl